Bella Hadid ve Gigi Hadid Düşman Çatlatıyor

Tüm dünyanın yakından takip ettiği Hadid kardeşler sosyal medya paylaşımı ile yeniden gündemde. İşte herkesi kıskandıran o sevgi…

Bella Hadid ve Gigi Hadid Düşman Çatlatıyor
Yazar : Tarih : Okunma : 22 views Yorum Yap

Tüm dünyanın yakından takip ettiği Hadid kardeşler sosyal medya paylaşımı ile yeniden gündemde. İşte herkesi kıskandıran o sevgi…

Dünyanın en popüler isimlerinden olan Hadid kardeşler, yeni doğum günü paylaşımlarıyla dünyada yeniden gündeme taşındı. Bella Hadid, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ablası Gigi Hadid’in doğum gününü kutladı. 29 yaşına giren Hadid’in bu özel günü için çocukluk dönemlerinde çekilen bir fotoğrafı paylaşan Gigi Hadid, bu fotoğrafın altına ise en iyi arkadaşım notunu yazdı.

Podyumun Tozunu Attırıyorlar

Dünyanın en ünlü modelleri arasında yer alan kardeşler, podyumların en çok aranan isimleri arasında. Sosyal medyayı da aktif kullanmaları nedeniyle yakın takibin yapıldığı ünlü isimler zaman zaman ailevi bağları ve mesajlarıyla da konuşuluyor. Kardeşinin paylaşımına kayıtsız kalmayan Gigi Hadid, bu paylaşımı kendi profilinden paylaştı. Yüksek etkileşim alan ünlü isimlerin doğum günü kutlamalarına hayranları da katıldı ve mutlu yıllar mesajları paylaşıldı.

Bella Hadid ve Gigi Hadid Özel Bağıyla Kıskandırıyor

Filistin’den Göç Etmişlerdi

Zorlu bir çocukluk dönemi yaşayan Gigi Hadid ve Bella Hadid, Filistinli bir ailenin çocukları. Hasıra’da doğan ve sonrasında Suriye üzerinden ABD’ye göç eden aile, burada yeni bir yaşam kurmuş. Türkiye’ye karşı özel ilgi duymaları nedeniyle Türkiye’den de geniş bir hayran kitlesine sahip olan Hadid kardeşler aslında farklı isimlere sahip. Daha önce yapılan açıklamalarda Gigi’nin isminin Nur, Bella’nın isminin ise Hayriye olduğu belirtilmişti.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazin_editor (serkankirco@gmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

İlk yorumu siz yazın