Haluk Levent Kanser Desteği İçin Saçlarını Kazıttı

Türkiye’nin en sevilen isimlerinden Haluk Levent, yaptığı son hareket ile yine gönülleri fethetti. Ünlü şarkıcı saçlarını kazıttı.

Haluk Levent Kanser Desteği İçin Saçlarını Kazıttı
Yazar : Tarih : Okunma : 24 views Yorum Yap

Türkiye’nin en sevilen isimlerinden Haluk Levent, yaptığı son hareket ile yine gönülleri fethetti. Ünlü şarkıcı ablasına destek vermek için saçlarını kazıttı.

Adana’da sahne alan Haluk Levent, Türkiye’de AHBAP Derneği’yle milyonlarca insanın hayatına dokundu. Deprem döneminde de yardımlarda aktif bir şekilde yer alan Haluk Levent bu sefer ablasının yaşadığı rahatsızlık durumuyla gündeme geldi.

Haluk Levent Adana’da Konser Verdi

Adana’da konser veren şarkıcı, sevilen şarkılarını Adanalı vatandaşlarla birlikte söyledi. Konserde ablasını sahneye davet eden şarkıcı, ablasının yaşadığı rahatsızlıkları anlatarak saçlarını neden kestirdiğini de duyurdu. Ablasının beyin tümörü olduğu için saçlarını kestirdiğini söyleyen Haluk Levent, kendisinin de ona destek vermek için saçlarını kestirdiğini ve ikisinin de artık kısa saçlarının olduğunu söyledi.

Adana’da geleneksel hale gelen Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’nda yer alan sanatçı, ablasına destek verdiğini belirterek sahnede birlikte çiftetelli oynadı. Ablasına destek olacağını söyleyen Haluk Levent’in bu anları hem konser alanındaki binlerce kişiyi hem de sosyal medya kullanıcılarını derinden etkiledi.

Haluk Levent Kanser Desteği İçin Saçlarını Kazıttı

Konser sonrasında sosyal medya üzerinden de açıklamalarda bulunan Haluk Levent “Ablamın beyin tümörü sonrası saçları da gitti. İkimizin de saçları kısacık. Geçen gün kemoterapiden çıkıp konserime gelmişti Adana’da. Geleneksel olmasına rağmen bir nevi düğün şarkısı olan çiftetelliyi pek sevmezdim. Meğer paylaşılınca çok güzel oluyormuş” dedi. Bu paylaşım sonrasında binlerce kişi destek mesajı atarak ünlü şarkıcıya ve ablasına moral verdi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazin_editor (serkankirco@gmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın