İbrahim Tatlıses’ten Mustafa Keser’e Büyük Tepki: Nankör Olma!

Mustafa Keser’in geçtiğimiz günlerde tartışma yaratan açıklamalarına tepki İbrahim Tatlıses’ten geldi. Tatlıses, Keser’e “Nankör olma” dedi

İbrahim Tatlıses’ten Mustafa Keser’e Büyük Tepki: Nankör Olma!
Yazar : Tarih : Okunma : 25 views Yorum Yap

Mustafa Keser’in geçtiğimiz günlerde tartışma yaratan açıklamalarına sert tepki İbrahim Tatlıses’ten geldi. Tatlıses, Keser’e “Nankör olma” diyerek seslendi.

Mustafa Keser geçtiğimiz günlerde özel bir röportaj vermişti. Sosyal medyada geniş yer bulan bu röportajdaki sözler Mustafa Keser’in ağır bir şekilde eleştirilmesine neden olmuştu. Röportajda “Orhan Gencebay iyi bir müzisyendir ama iyi bir ses sanatçısı değildir. Müslüm Gürses Türkiye’nin en lezzetli seslerinden biridir ama hayatımda dinlemedim çünkü kötü okuyor” diyerek Türkiye’nin milyonlarca seveni olan sanatçılara yönelik ifadelerde bulunan Mustafa Keser, sosyal medyada da ağır bir şekilde eleştirilmişti. Yaşanan olayların ardından konuya dair bir açıklama da İbrahim Tatlıses’ten geldi.

İbrahim Tatlıses, Mustafa Keser’e Büyük Tepki: Nankör Olma!

Mustafa Keser’e Çok Sert Çıktı

İbrahim Tatlıses, Aramızda Kalmasın adındaki programa telefon ile bağlantı sağladı. Mustafa Keser’e yönelik sert ifadeler kullanan Tatlıses, nankörleri hayatı boyunca hiç sevmediğini belirterek “Mustafa Keser’e sorun, onu da sahneye çıkaran kimmiş? Kanal 6’daki ‘İbo Şov’a çıkardım, oradan aldı yürüdü. Bana da zamanında konuşur gibi oldu ama ben önlemimi aldım, konuşamaz. Nankör insanı sevmiyorum. Çok iyi bir müzisyendir, onu inkar edemem. Ama tüm bu sanatçılar için söyledikleri hadsizliktir. Gündemde kalmak istediği için bunları yapıyor. Kişi olarak da haddini bilmeli. Hayatım boyunca nankör olmadım. Kör ol ama nankör olma. Ben nankörleri hayatım boyunca sevmedim.” dedi.

Mustafa Keser’e yönelik Tatlıses’in söylediği bu sözler büyük destek görürken Koray Avcı’ya yönelik de ağır ithamlarda bulunmuştu. Bu açıklamalara karşılık Koray Avcı’dan ise henüz yanıt gelmedi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazin_editor (serkankirco@gmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın