Selen Görgüzel Estetik Sonrasındaki Halini Paylaştı

Hamdi Alkan ile evliliği sonrasında gündemden düşmeyen Selen Görgüzel bir dizi estetik operasyon sonrasında son halini paylaştı.

Selen Görgüzel Estetik Sonrasındaki Halini Paylaştı
Yazar : Tarih : Okunma : 26 views Yorum Yap

Hamdi Alkan ile evliliği sonrasında Türkiye’nin gündeminden düşmeyen Selen Görgüzel bir dizi estetik operasyon sonrasında son halini paylaştı. İşte detaylar.

Türkiye’nin en iyi oyuncu ve yönetmenlerinden birisi olan Hamdi Alkan ile hayatını birleştiren ve 2022 itibariyle evliliğini sonlandıran Selen Görgüzel, sosyal medya paylaşımları ve estetik operasyonlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Evliliği sırasında da yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen ünlü ismin son paylaşımı ise estetik oldu.

Bir Dizi Estetik Operasyon Geçirdi

Bir dizi estetik için operasyona alınan Selen Görgüzel, yüz ve boyun bölgesini gerdirdi. Göz kapaklarını da aldıran ünlü ismin, iyileşme süreci sonrasında nasıl bir görünüme kavuşacağı merak ediliyordu. Operasyon sonrasında şiş yüzü ve bantlı hali ile sevenlerini endişelendiren Selen Görgüzel, bu fotoğraflarını daha sonrasında silmeyi tercih etmişti.

45 yaşındaki Selen Görgüzel, iyileşme sürecini geride bıraktı. İyileşmesiyle birlikte yeni yüze ve vücut hatlarına sahip olan Selen Görgüzel, yeni pozunu paylaştı. “Hoş geldin yeni Selen” notunu paylaşan Selen Görgüzel, objektifler karşısına geçerek poz verdi.

Yeni hali ile çok büyük bir değişim yaşadığı görülen Selen Görgüzel’in bu pozlarına takipçileri kayıtsız kalamadı. Yorumlarda “Hoş geldin”, “Çok güzel olmuş” gibi notlar yazan sevenleri Selen Görgüzel’in yeni halini beğendi.

Selen Görgüzel Estetik Sonrasındaki Halini Paylaştı

Selen Görgüzel Özel Yöntemleri ile Dikkat Çekmişti

Yurt dışında pek çok ünlü ismin tercih ettiği ancak Türkiye’de çok fazla tercih edilmeyen farklı yöntemler deneyen Selen Görgüzel, sıra dışı yöntemleriyle çok konuşulmuştu. Bir dönem dinç kalmak ve cildinin iyi görünmesi adına anne sütü içtiğini itiraf etmişti. Bir başka açıklamasında ise genç görünmek için sünnet derisinden elde edilen kök hücrelerin vücuduna enjekte edildiğini ifade etmişti.

Güzel görünmek için estetikten özel operasyonlara kadar her yolu deneyen Selen Görgüzel’in güzellik noktasında çok fazla titiz olduğu düşünülüyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazin_editor (serkankirco@gmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın