EBRU BİLGEN’İN HUKUK ALANINDAKİ KARİYERİ VE ULUSLARARASI HUKUK ÜZERİNE SÖYLEŞİ

İzmir’de faaliyet gösteren başarılı bir avukat olan Ebru Bilgen, hukuk alanındaki kariyeri ve uluslararası hukuk üzerine önemli açıklamalarda bulundu. Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra kendi hukuk bürosunu kuran Bilgen, 6 yıldır başarılı bir şekilde avukatlık yapmaktadır. Bilgen, avukatlık kariyerine çocukluk hayalinden ve çevresindeki avukatların deneyimlerinden ilham alarak başladığını ifade etti. Kendi hukuk bürosunda..

EBRU BİLGEN’İN HUKUK ALANINDAKİ KARİYERİ VE ULUSLARARASI HUKUK ÜZERİNE SÖYLEŞİ
Yazar : Tarih : Okunma : 14 views Yorum Yap

İzmir’de faaliyet gösteren başarılı bir avukat olan Ebru Bilgen, hukuk alanındaki kariyeri ve uluslararası hukuk üzerine önemli açıklamalarda bulundu. Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra kendi hukuk bürosunu kuran Bilgen, 6 yıldır başarılı bir şekilde avukatlık yapmaktadır.

Bilgen, avukatlık kariyerine çocukluk hayalinden ve çevresindeki avukatların deneyimlerinden ilham alarak başladığını ifade etti. Kendi hukuk bürosunda özel hukuk alanında hizmet veren Bilgen, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, yabancılar hukuku, miras hukuku ve bazen ceza hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Söyleşide Bilgen, geleceğe dair vizyonunu adalete ve hukuka olan inancın artması ve çağdaş, atılımcı bir vizyonla müvekkillerini temsil etmek olarak belirtti. Uluslararası hukuk konusunda da önemli açıklamalarda bulunan Bilgen, yurt dışında alınan mahkeme kararlarının Türkiye’de tanınması ve tenfiz edilmesi sürecini detaylarıyla açıkladı. Apostil ve tercüme gibi belgelerin önemine vurgu yaparak uluslararası hukuka uygunluğun önemini vurguladı.

Bilgen’in söyleşisi, hukuk alanında kariyer yapmayı düşünenler ve uluslararası hukuk konusunda bilgi edinmek isteyenler için önemli bir kaynak niteliğinde.

magazin_editor (serkankirco@gmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın