Avukat Mehmet Batuhan Tuna: Hukukta Başarıdan Siyasete Uzanan Yolculuk

Avukat Mehmet Batuhan Tuna, Hatay’ın Antakya ilçesinde 1999 yılında eğitimci bir ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya geldi. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra memleketi Antakya’ya dönerek Prestij Hukuk Danışmanlık adı altında kendi ofisini kurdu. Aktif bir siyasetçi olarak Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Hatay il gençlik kolları seçim işleri başkanlığı görevini yürüten Tuna,..

Avukat Mehmet Batuhan Tuna: Hukukta Başarıdan Siyasete Uzanan Yolculuk
Yazar : Tarih : Okunma : 11 views Yorum Yap

Avukat Mehmet Batuhan Tuna, Hatay’ın Antakya ilçesinde 1999 yılında eğitimci bir ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya geldi. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra memleketi Antakya’ya dönerek Prestij Hukuk Danışmanlık adı altında kendi ofisini kurdu.

Aktif bir siyasetçi olarak Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Hatay il gençlik kolları seçim işleri başkanlığı görevini yürüten Tuna, aynı zamanda siyaset bilimi ve kamu yönetimi alanında yüksek lisans çalışmalarına devam ediyor.

Tuna’nın hukuk firması, deprem hukuku, aile hukuku, icra iflas hukuku, şirketler hukuku, sigorta hukuku ve ceza hukuku gibi alanlarda faaliyet gösteriyor. Müvekkillerine karşı iletişim becerileri, profesyonellik ve şeffaflık konularına büyük önem veren Tuna, uzun vadeli güven ilişkileri kurmayı hedefliyor.

Gelecek vizyonunda, şehrine deprem sonrası yardım etmenin yanı sıra kişisel gelişimine ve mesleki donanımına yatırım yapmayı planlıyor. Tuna, mesleğinde ve siyasi kariyerinde başarıyı hedeflerken, topluma örnek olma sorumluluğunu da taşıyor.

magazin_editor (serkankirco@gmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın