Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Aysun Hacer Sarıtaş’ın Gözünden Çocuk Sağlığı

Aysun Hacer Sarıtaş, 17 yıldır çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında hizmet veren bir uzman olarak, çocukların biyopsikososyal sağlığını korumayı ve tedavi etmeyi amaçlıyor. Sarıtaş, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu ve İzmir Behçet Uz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamış. Sarıtaş’ın kliniğinde sağlık izlemi, büyüme gelişim takibi, aşı takvimi yönetimi gibi temel hizmetlerin yanı..

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Aysun Hacer Sarıtaş’ın Gözünden Çocuk Sağlığı
Yazar : Tarih : Okunma : 12 views Yorum Yap

Aysun Hacer Sarıtaş, 17 yıldır çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında hizmet veren bir uzman olarak, çocukların biyopsikososyal sağlığını korumayı ve tedavi etmeyi amaçlıyor. Sarıtaş, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu ve İzmir Behçet Uz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamış.

Sarıtaş’ın kliniğinde sağlık izlemi, büyüme gelişim takibi, aşı takvimi yönetimi gibi temel hizmetlerin yanı sıra, emzirme danışmanlığı, uyku eğitimi programları ve özel gereksinimli çocukların sağlık takibi gibi özel hizmetler de sunuluyor.

Özellikle vurguladığı noktalardan biri, çocukların düzenli sağlık kontrollerinin önemi ve ailelere bu süreçte destek olma gerekliliği. Sarıtaş, meslektaşlarından ayıran özellikler arasında güçlü iletişim becerilerini ve çocuklara bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşmayı öne çıkarıyor.

magazin_editor (serkankirco@gmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın